شرکت مهندسی نیک سازه پارس

از سال 1376 متعهدانه و مشتری‌مدارانه، در زمینه‌ی طراحی، مشاوره، نظارت، اجرا، پشتیبانی، تعمیر، سرویس و نگهداری سیستم‌های زیر مشغول به فعالیت می‌باشد:

سیستم‌های الکترونیکی پیشرفته‌ی حفاظتی، آژیر‌خطر و پیام‌رسانی
سیستم اعلام و اطفاء حریق
سیستم دوربین‌های مداربسته و انتقال تصاویر دیجیتال
سیستم کنترل هوشمند ساختمان
سیستم‌های رادیویی GPS
سیستم‌های پنل خورشیدی

شرکت مهندسی نیک سازه پارس، در دو دهه فعالیت خود، افتخار همکاری با سازمان‌های دولتی و سیستم گسترده‌ی شبکه‌ی بانکی کشور را دارا بوده است. از آن جمله می‌توان به بانک‌های ملی، صادرات، سپه، رفاه، مسکن، کشاورزی و پست‌بانک اشاره نمود. همچنین این شرکت، حضور فعالی در پروژه‌های اجرایی خصوصی نیز داشته است؛ همچون پروژه‌های دانشگاه‌ها، مدارس، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، مجتمع‌های تجاری، مجموعه‌های مسکونی، منازل، ویلاهای شخصی و…
سال‌ها خدمت صادقانه، در کنار تحقیق و توسعه؛ تجربیات علمی- مهندسی و اعتبار فنی قابل توجهی را برای این شرکت به ارمغان آورده است. برای آشنایی با برخی از فعالیت‌های تیم تحقیق و توسعه‌ی این شرکت، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
تولید الکتریسیته‌ی خورشیدی در جهت کاهش بار شبکه‌ی سراسری به عنوان یک عمل پدافندی در مواقع بحران.
پروژه‌ی سیستم GPS و دوربین‌های مداربسته‌ی سیار بر روی خودروهای پول‌رسان.
طراحی و اجرای پروژه‌ی سیستم حفاظتی و پیام‌رسان بی‌سیم در ATM های سالنی سیار.
طراحی و ارائه نرم‌افزار سیستم مانیتورینگ دستگاه‌های اعلام سرقت بانکی.
ساخت، تولید و اجرای سیستم کنترل هوشمند ساختمان.

با توجه به ارتباطات گسترده‌ی تجاری و فنی با شرکت‌های صاحب‌نام و فعال بین‌المللی همچون Sony ، Panasonic ، Lg ، Samsung ، Ganz  ، Mobotix ، Geutebruch ، Dallmeier ، Wonwoo ، Hikvision ، Dahua ، SMA ، Berker ، ABB ، Schneider ، Broadlink ، Theben ، Loytec و… شرکت مهندسی نیک سازه پارس قادر به ارائه‌ی مطلوب‌ترین تجهیزات فنی با مناسب‌ترین قیمت‌های تجاری، گارانتی و خدمات پشتیبانی می‌باشد . دارا بودن نمایندگی‌های فعال و با‌تجربه‌ی فنی در اقصی نقاط کشور، ارائه‌ی هرگونه خدمات پشتیبانی در زمینه‌های گوناگون را، در کمترین زمان ممکن، برای این شرکت ممکن می‌سازد.

شرکت مهندسی نیک سازه پارس مفتخر است که در زمینه هوشمند سازی ساختمان، به عنوان نماینده انحصاری خانه هوشمند برودلینک در ایران، در خدمت هموطنان عزیز است.